01 czerwca

Ślub księcia Husseina i Rajwy Al Saif

 Dzisiaj nadszedł wielki dzień dla Jordanii. Książę Hussein poślubił Rajwę Al Saif, która od teraz jest znana jako Jej Królewska Wysokość księżna Rajwa Al Hussein.

The National - Latest world news, sport & opinion

 

Na miejsce ceremonii zaślubin, do pałacu Zahran jako pierwsi przybyli Rania i Abdullah. Jako gospodarze witali przybył gości.

Tumblr

Wśród gości byli najbliżsi pary młodej oraz przedstawiciele zagranicznych rodzin królewskich i książęcych. Dokładna lista pojawi się w osobnej notce.

Tumblr/Rodzice i bracia Rajwy Al Saif

Po powitaniu wszystkich gości Rania i Abdullah udali się na miejsce ceremonii. Niedługo potem pojawił się książę Hussein w swoim wojskowym mundurze.

Tumblr

Następnie czekano już tylko na pannę młodą. Rajwa przybyła w towarzystwie księcia Husseina, który poprowadził ją "do ołtarza". O to, aby jej suknia ślubna od Elie Saab prezentowała się nienagannie dbały księżniczka Iman i księżniczka Salma.

Tumblr

Po pojawieniu się Rajwy rozpoczęła się Katb Al-Kitab, czyli oficjalna ceremonia zaślubin. Przewodniczył jej dr Ahmed Al Khalaleih, imam Królewskiego Trybunału Haszymidzkiego.

Tumblr

Oprócz państwa młodych dokumenty podpisali król Abdullah, ojciec Rajwy oraz książę Hassan, który był świadkiem.

Tumblr

Na koniec Hussein i Rajwa wymienili się obrączkami.

Tumblr

 Przedostatnim punktem tej części uroczystości były gratulacje dla nowożeńców.

Tumblr

Następnie część gości poszła przygotować się na wieczorny bankiet, a pozostali udali się przyjęcie weselne. Para młoda wybrała się na przejażdżkę ulicami Ammanu, o czym więcej w następnym poście.Źródło: Tumblr, Instagram, Facebook, Twitter

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Królowa Rania , Blogger