20 marca

Miniony tydzień w JRK

 Witajcie! 

Ostatnie kilka dni nadal minęły pod znakiem Iman i Jameela.

W połowie tygodnia w sieci pojawiło się zdjęcie króla Abdullaha, księżniczki Alii oraz księżnej Basmy. Fotografię zrobiono na weselu.

Instagram/Jordan's Royal Family

 

15 marca z kolei świeżo upieczone małżeństwo przybyło do Petry. Odwiedzili jedno z najsłynniejszych stanowisk archeologicznych.  

   Instagram

Dior opublikował post, w którym pokazał kilka zdjęć ze ślubu. Zdjęcia zostały przekazane przez Dwór Królewski.

 

Tumblr

Tumblr

Tumblr

Tumblr

Tumblr
 

 Oprócz tego opublikowano kilka fotek z procesu powstawania sukni ślubnej księżniczki Iman.

Tumblr
 

"Dla księżniczki Iman, Maria Grazia Chiuri umieściła delikatne kwiatowe detale w kołnierzyku i rękawach swojej eleganckiej sukni ślubnej. 

 

Tumblr

Współczesna, ale ponadczasowa, biała suknia jest ozdobiona nieskazitelną koronką i precyzyjnym krawiectwem, jako świadectwo wyrafinowanej doskonałości atelier Domu. Świecąca pani młoda pięknie uosabiała nieodpartą kobiecą sylwetkę w jej wyjątkowym dniu.

Suknia jest nasycona ukochanymi wzorami Domu, takimi jak kwiaty na koronkowym dekolcie i rękawach. W połączeniu z jej welonem daje poetycko czarujący wygląd nowoczesnej panny młodej."

Tumblr

Wiemy też, że za dekoracjami stoi firma ADegrees.

Tumblr

Tumblr


"To był absolutny zaszczyt być częścią tak doniosłej okazji, projektując ślub JKW księżniczki Iman bint Abdullah."-powiedział Abdullah Assi, założyciel ADegrees.

Tumblr

Tumblr


"Motywem przewodnim była ziemia inspirowana neutralnymi kolorami, które uzupełniały prosty, ale elegancki i królewski projekt".


Tumblr

Tumblr

Tumblr

Instagram 

 

 

 

 

 

Źródło: Tumblr, Instagram, Twitter

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Królowa Rania , Blogger