11 czerwca

Ujawnione sekrety urody Królowej Ranii

Witajcie!

Dziś przychodzę do Was z tłumaczeniem artykułu Maanasi Radhakrishnan, który został opublikowany 1 czerwca 2015 r. na stronie Style Crazy-World's Largest Beauty Community.

Mam nadzieję, że artykuł przypadnie Wam do gustu :)


Styles At Life

Królowa Rania z Jordanii jest uważana nie tylko za jedną z najbardziej postępowych kobiet w jej regionie, ale także inspiruje wiele innych kobiet na całym świecie. Królewska dama, która wzbudza szacunek i podziw u kobiet na całym świecie, jest dość oszałamiająca. Z mocno brązowymi włosami okalającymi twarz, którymi mogłaby uruchomić tysiące statków, jest kochana i jawi się jako ciepła, skromna i szczera osoba.

Królewska dieta:

 


 • Rania jest wierna makrobiotycznej diecie. Swój dzień zaczyna od omleta z białek, zbóż i impulsów. Umiłowała sobie kuskus i lubi jeść go na śniadanie. Orzechy nasączone przez noc są częścią jej posiłku rozpoczynającego dzień. Królowa zwykle preferuje migdały lub orzechy włoskie. Ciężkie, ale zdrowe śniadanie daje jej niezmordowaną energię , której potrzebuje przez cały szaleńczy dzień.

 • Rania jest przeciwniczka zarówno picia, jak i palenia ze względów religijnych. Jest świadoma tego, co je. Uwielbia brązowy ryż, rybę na parze, kurczaka na parze i zielone warzywa. Królowa lubi kuchnię śródziemnomorską i nigdy nie może oprzeć się jagnięcinie.

 • Królowa Rania bardzo lubi również ciemną czekoladę . Ciemna czekolada jest dobra dla zdrowia, więc tym bardziej ją lubi.
 
Sleeplees in Amman • Rania korzysta z diety GI albo Glycemix Index. Ta dieta klasyfikuje żywność według ich indeksu glikemicznego. Co, którzy przestrzegają tej diety, wstrzymują się od jedzenia   żywności o wysokim GI, takich jak chleb, makaron itp.

 • Królowa je żywność o niskim GI, taka jak ciecierzyca i świeży ser. Ciemna czekolada również ma niski GI, Dlatego też Rania ma rację, gdy mówi, że jest ona zdrowsza od zwykłej czekolady.Trenuj jak Królową:

Skromna postać Królowej Ranii sprawia, że zazdrości jej wielu ludzi na całym świecie. Została wybrana najlepiej ubranym członkiem rodzin królewskich. Chodź wszyscy podziwiamy jej sylwetkę, należy pamiętać, że za to, co widzimy, odpowiedzialny jest ostry trening.

 • Królowa rozpoczyna swój dzień krótkim ćwiczeniem jogi.

 • Potem intensywnie ćwiczy pilates, karate, kickboxing i taekwondo. Jest znawczynią sztuk walki i zna wiele różnych form.

 • Aerobik tez jest jedną z form jej dynamicznego ćwiczenia. Woli słuchać muzyki przy aerobiku albo wybrać sztuki walki, a nie tradycyjne sesje treningowe.

Lowyat.NET

 • Bardzo lubi biegać i uprawiać jogging. Według niej, bieganie wokół jej czwórki dzieci zapewnia jej szczupłość i kształty przez cały czas.
Włosy i makijaż:

Oto kilka typowych fryzur i makijaży, które Królowa stosuje regularnie:


 • Królowa woli ustylizować swoje włosy na zaokrąglone loki.

Al Bawaba
 • Nie eksperymentuje zbyt dużo ze swoim wyglądem, ale jej wspaniałe piękno i promienna skóra nadrabiają każdy jej brak. 

 • Stosuje przytłumiony podkład i lubi grać oczami, używając aktorskich cieni do powiek i eyelinerów.

 • Jej wargi zawsze są pastelowego koloru.
Forbes


 • Codzienny zestaw Królowej obejmuje spódnice i bluzki w pastelowych odcieniach, podczas gdy jej nocne wyjścia to przede wszystkim błyszcząc suknie w głębokich kolorach.  Jest konserwatywna komplementarnością do swojej kultury i religii, ale wyróżnia się w każdym ubraniu.Królowa Rania jest uwielbiana przez wszystkich za swoje piękno i prostotę. Jeśli chodzi o dbanie o siebie, można powiedzieć, że pamięta o podstawach i dba o swoją skórę i zdrowie od środka.StyleCrazy
Powyższy tekst jest w całości przetłumaczony przeze mnie. Kopiowanie bez mojej wiedzy i zgody jest zabronione!
Źródło: Style Crazy-World's Largest Beauty Community.

2 komentarze:

 1. Swietny post. Gratuluję.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja też uwielbiam gorzką czekoladę i kuchnię śródziemnomorską,ale przy wzmiance o sztukach walki i innych sportach wysiadłam. Nie ma więc szans na taką sylwetkę jaką ma królowa.
  Miło było się dowiedzieć więcej o codziennym planie i nawykach Ranii.

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 Królowa Rania , Blogger