29 sierpnia

Rania na spotkaniu z nauczycielami+Abdullah w Polsce!

Official Website of Queen Rania

Wczoraj Rania wzięła udział w dyskusji na temat wyzwań edukacyjnych w ramach Queen Rania Teacher Academy. Spotkała się z członkami Komitetu Narodowego Rozwoju Zasobów Ludzkich, aby omówić sytuację m.in. wczesnej edukacji, programów nauczania i szkolenia nauczycieli.

Rania zwróciła uwagę, że różne szkolenia pomogą nauczycielom wdrożyć reformy edukacji. Odniosła się też do konieczności współpracy z mediami i tworzeniu grup, które pomogą przyspieszyć reformy.

Instagram

Rania wysłuchała też nauczycieli i wychowawców, którzy opisali, z jakimi wyzwaniami spotykają się w swojej pracy. Informowali też o swoich pomysłach na reformację systemu edukacji.
Źródło: Official Website of Queen Rania, Facebook


***

Wczoraj Król Abdullah odbył nieoficjalną, jednodniową wizytę w Polsce! Przybył do Gdańska, aby tam spotkać się z prezydentem Andrzejem Dudą (Prezydent przybył tam w związku z uroczystościami pogrzebowymi "Inki" i "Zagończyka"-Żołnierzy Wyklętych).

Jordan News Agency


Głowy Polski i Jordanii rozmawiali o współpracy gospodarczej obu państw. Spotkanie miało być również potwierdzeniem dobrych relacji polsko-jordańskich.

Wprost

W związku ze zbliżającą się 77 rocznicą wybuchu II Wojny Światowej, król Abdullah złożył kwiaty pod pomnikiem Obrońców Wybrzeża na Westerplatte.

Twitter
Źródło: W Polityce, Wprost, Twitter,

3 komentarze:

 1. Fajnie, że król był w Polsce, szkoda, że nie dłużej i nie z Ranią :/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dokładnie. Przydałby się ich wizyta państwowa.

   Usuń
 2. Jeśli dojdzie do współpracy Jordanii i Polski na większą skalę, myślę, że i Rania do Nas zawita ;)

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 Królowa Rania , Blogger